Mgr. Pavla Štěpničková Psychoterapie

TRANSFORMACE MYSLI

Dvoudenní zážitkový seminář

Když se narodíme, naše mysl je čistá. Postupně se seznamujeme se světem a získáváme „vědomosti a zkušenosti“, které se ukládají do naší mysli. Některé jsou pozitivní, některé jsou negativní a většinu „vědomostí“ přebíráme od okolí. Formujeme svůj pohled na svět a na sebe podle vnějšího světa, ne podle toho, co máme uvnitř. S naším potenciálem a s naší původní esencí postupně ztrácíme kontakt a náš život začíná ovládat vnější svět a programy, které jsme převzali do naší mysli. Postupně se vytrácí nadšení a radost ze života, protože naše mysl je konzervativní, nemá ráda změny, bojí se a vysílá strach a pochybnosti. Naše cesta k nekonečným možnostem a radostnému objevování nových věcí se pomalu uzavírá. Ani to možná nevíme, ale uzavíráme se tak do „vězení“ zkušeností, nastavených programů a předsudků. Ano, vypadá to jako „jistota“, ale život nám jistotu nikdy nenabídne, jen změnu a pohyb. Když to přijmeme beze strachu, začínáme znovu žít, znovu objevovat, znovu tančit. Čím vyšší je náš intelekt, tím vyšší schopnost argumentace a tím je pro nás těžší se z neznáma radovat, protože naše úžasná mysl neustále předkládá argumenty, skvělé myšlenky, proč naše „vězení“ neopouštět. Jednou z cest je znovu začít respektovat druhou polovinu našeho mozku – kreativní, intuitivní, inspirativní, která nás pojí s naším podvědomím, otevírá cestu k nekonečným možnostem a vyzvednout ji s respektem na stejnou úroveň jako náš intelekt. Na semináři budeme principem šamanské cesty znovu objevovat náš vnitřní svět, obnovíme tak kontakt se svým potenciálem ženského principu. Transformace mysli vyžaduje každodenní trénink koncentrace, odvahy a důvěry, seminář bude tak začátkem naší cesty k radosti a otevírání nekonečných možností.

ŠAMANSKÉ MEDITACE

Skutečné změny v našem životě a přístupu k sobě neprobíhají v modu ega, v běžném stavu vědomí.

Zvu vás k pravidelným setkáváním, kdy se pomocí šamanské meditace vydáme na cestu ke svému prameni života.

Kdo jsem já a kde jsou zdroje mojí síly? Kdo jsou moji spojenci a průvodci na cestě? Jaká je moje cesta a kým se na ní stávám?

Během ročního cyklu 12 celodenních workshopů se budeme scházet k šamanským cestám. S bubnem, hudbou a meditací půjdeme do své vnitřní hloubky, abychom procítili kdo opravdu jsme pod všemi nánosy vzorů, mustrů, zkušeností a pravidel našeho systému.

Vedle zastavení a spočinutí získáte i motivaci, podporu a záměr pro samostatnou práci na sobě mezi jednotlivými workshopy.


Kde: Galerie v Podkroví, Husova 9, Praha 1

Přihlášky: Mgr. Pavla Štěpničková

info@osobniterapeut.cz, 724 150 777


Aktuální termíny: FacebookButton.gif, 31kB